Služby hotelu

Pokračovat k poptávce
Stg%20%286%29
Stg%20%287%29

Hotelový park

Do přírody stačí jen pootevřít okno. Hotel Villa Sant Georg je obklopen překrásným prosluněným parkem, který spolu s barevnou zahradou vytváří dechberoucí atmosféru. Svěží zelené trávníky, do výše sahající stromy a hřejivé slunce pro vás budou při vaší odpolední siestě tou pravou společností. Hotelový park je také vhodný pro cvičení jógy nebo jiných zdravotních cvičení, při kterých se navíc nadýcháte i čerstvého lázeňského vzduchu.

Image%20%2828%29
Image%20%2829%29

Procházky & Výlety

Procházka lázeňskou promenádou, která vás zavede k proslulé novobarokní kolonádě, zdejším léčivým pramenům a významným kulturním památkám, je to pravé pro zpestření vašeho dne v Mariánských Lázních. Blízké okolí lázní přímo vybízí k výletům a výpravám, ze kterých si přivezete ty nejhezčí vzpomínky. Vydejte se k rozhledně Hamelika, navštivte premonstrátský klášter v Teplé, nebo si projděte naučnou stezku přírodní rezervace Kladská. Vášniví sportovci jistě ocení také osmnáctijamkové golfové hřiště nebo nedaleké tenisové kurty.

Image%2847%29

Parkování

Během pobytu v hotelu Villa Sant George je pro vás plně k dispozici naše soukromé parkoviště. Parkoviště se nachází přímo před budovou hotelu, takže budete mít nad svým vozem neustálý dohled. Poplatek za parkovné je 5 euro na den. K parkování ovšem můžete využít také příjezdovou cestu.

Image%20%2832%29

Transfer

Hotel Villa Sant Georg pro vás s radostí zajistí transfer. Z letiště či nádraží Vás na požádání vyzvedne Taxi, objednané přímo naším hotelem. 

Image%20%2826%29
Image%20%2827%29%20%e2%80%93%20kopie

Snídaně a kuchyňka

Villa Sant Georg vám kromě pestré snídaně, zahrnující vždy ty nejčerstvější suroviny, nabízí také využití společné hotelové kuchyňky. Hotelová kuchyňka je kompletně vybavena, takže vám nic nechybí pro přípravu toho, na co máte zrovna chuť. Pokud však chcete raději vyrazit do společnosti, nabídnou vám Mariánské Lázně celou řadu hospůdek a restaurací s vynikající českou i mezinárodní kuchyní.

×